21/11/20

Italija: Spezia - Atalanta 0-0

Gosti iz Bergama napadali su čitavim tijekom susreta, u 57. minuti su bili uvjereni kako su napokon probili bunker domaćih kada je Gosens zatresao mrežu, no pregledom snimke ustanovljeno je kako je asistent Zapata bio u minimalnom zaleđu, pa je dvoboj okončan podjelom bodova.

rvatski reprezentativni veznjak Mario Pašalić odigrao je drugo poluvrijeme za Atalantu kod koje je Boško Šutalo ušao u igru u 88. minuti, dok je Martin errlić odigrao čitav susret u obrani Spezije.

Atalanta je sada pet sa 14 bodova, koliko imaju i treći Napoli, četvrta Roma i šesti Lazio, dok je Spezia 12. s devet bodova.

U prvoj subotnjoj utakmici Lazio je kao gost svladao Crotone sa 2-0 (1-0). Strijelci za rutinsku pobjedu rimskog sastava u utakmici igranoj po jakoj kiši bili su Immobile (21) i Correa (58).