11/09/19

SKV: Sport u 12,30 sati

ENGZHOU - Hrvatska tenisačica Petra Martić (WTA-23.) plasirala se u četvrtfinale kolo teniskog WTA turnira Zhenghzhou pobijedivši u drugom kolu Francuskinju Fionu Ferro sa 3-6, 6-1, 6-2 poslije sat i 42 minute igre. Ovo je bio prvi međusobni susret između Martić i Ferro. U četvrtfinalu će hrvatska tenisačica igrati protiv bolje iz ogleda između Latvijke Jelen Ostapenko i Bjeloruskinje Aryne Sabalenko.

ZAGREB - Nenad Gračan podnio je ostavku na mjesto izbornika mlade U-21 reprezentacije nakon jučerašnjeg poraza od Škotske od 1-2. Izvršni direktor HNS-a Marijan Kustić i Nenad Gračan održali su nakon utakmice kraći sastanak nakon kojeg je rečeno da je Gračan podnio ostavku, prenose hrvatski mediji  dok na službenoj stranici Hrvatskog nogometnog saveza nema službene potvrde o tome.

ŠIBENIK - U kvalifikacijama za Europsko prvenstvo mlada hrvatska nogometna reprezentacija (U-21) u utorak je u skupini 4 na stadionu Šubićevac u Šibeniku protiv Škotske izgubila sa 1-2, iako je vodila do 81. minute.  U drugoj utakmici naše skupine Grčka je kod kuće svladala Litvu sa 1-0 pogotkom Bouzoukisa (80). Na Euro će se plasirati pobjednici devet kvalifikacijskih skupina i najbolja drugoplasirana reprezentacija.