Raspored za petak
02/04/20

Raspored za petak

Evo i rasporeda škole za petak.

TV škola, program MZO-a od 5.do 8.razreda OŠ

  5. razred OŠ                   

08.00   HRVATSKI JEZIK, Poruke teksta, Tisak u našim životima, 1. dio          

08.15   PRIRODA, Sastav i svojstva tla, 2. dio                                                         

08.30   MATEMATIKA, Razlomci i brojevni pravac, 2. dio                                   

08.55   POVIJEST, Rim od kraljeva do careva 1.dio                                                

09.10   TZK, Skokovi                                                                                                     

  6. razred OŠ                   

09.20   HRVATSKI JEZIK, Povjestica                                                                        

09.45   POVIJEST, Velika geografska otkrića 1                                                         

10.00   TEHNIČKI, Zanimanja u graditeljstvu                                                       

10.10   TEHNIČKI, Izrada makete sobe                                                                     

10.30   LIKOVNA KULTURA, Istražujemo djelo                                                   

10.40   PLES, Bečki valcer                                                                                             

 7. razred OŠ                   

10.45   HRVATSKI JEZIK,Televizijske emisije                                                        

10.55   MATEMATIKA, Sustav linearnih jednadžbi. Metoda supstitucije         

11.05   GEOGRAFIJA, Hrvatska u Europi                                                                 

11.25  ENGLESKI JEZIK, Is there an app for that?                                              

11.40   NJEMAČKI JEZIK, Freizeit, Teil 2                                                                  

12.00   TZK, Specifične motoričke vježbe- Sjed uza zid                                        

 8. razred OŠ                   

12.05   MATEMATIKA, Trostrane prizme raznih baza                                           

12.15   GEOGRAFIJA, Energetski izvori Nizinske Hrvatske                                 

12.35   HRVATSKI JEZIK, Različitost stilova                                                     

12.45   LIKOVNA KULTURA, Film Plac (Stop animacija 2)                                 

13.00   KEMIJA, Masti i ulja                                                                                    

Moglo bi vas zanimati...