U četvrtfinalnim utakmicama Svjetskog prvenstva u rukometu na pijesku odigranima u subotu, hrvatska ženska reprezentacija poražena je od Danske 2-0 u setovima, dok je muška reprezentacija pobijedila Mađarsku s istim rezultatom i osigurala polufinale Svjetskog prvenstva u rukometu na pijesku. Večeras će se od 21 sat za finale boriti protiv Brazila.