Na drugom turniru Trophy divizije ragbija 7, olimpijske verzije tog sporta, koji se igra u Moldaviji hrvatski su ragbijaši u posljednjem kolu skupine odigrali s Maltom 21-21 i ušli u četvrtfinale, gdje su izgubili od Turske 17-5 pa će u nedjelju razigravati za poredak od 5. do 8. Mjesta. Prvi im je suparnik domaćin Moldavija, u 9 sati.


Ragbijašice su u posljednjem susretu skupine izgubile od Austrije 46-0, a potom u razigravanju za poredak od 9. do 12. mjesta i od Švicarske 39-0. U nedjelju ih očekuje još susret s Crnom Gorom za 11. mjesto.